Feedfit > AKTYWNOŚĆ > Rodzinny urlop? Sprawdź, jak odpowiednio zabezpieczyć najbliższych
AKTYWNOŚĆ

Rodzinny urlop? Sprawdź, jak odpowiednio zabezpieczyć najbliższych

Zimowy urlop już tuż, tuż. Wszyscy miłośnicy nart oraz wszelkiego rodzaju innych śnieżnych atrakcji ruszą do turystycznych kurortów, by spędzić swój wolny czas. W tym tekście opowiemy Ci, jak zabezpieczyć rodzinę przed konsekwencjami niektórych urlopowych zdarzeń.

Zajrzyj do Internetu

Zakup polisy turystycznej w stacjonarnym biurze nie ma dzisiaj najmniejszego sensu. Wszystko przez specyficzne podejście towarzystw do klientów, którzy zdecydowali się na zaopatrzenie się w ubezpieczenie online. Firmy oferują tej grupie duże przeceny oraz ciekawe pakiety, łączące kilka produktów. Dobrym pomysłem jest skorzystanie z kalkulatorów ubezpieczeniowych, które pomogą Ci wybrać najlepszą ofertę i dopasują jej zakres do Twoich indywidualnych potrzeb. Dowiedz się więcej na: Kalkulator.Polisaturystyczna.pl.

Co Twoja rodzina zyska dzięki polisie turystycznej?

Jeśli zależy Ci na odpowiednim zabezpieczeniu siebie oraz rodziny przez finansowymi (i nie tylko) konsekwencjami niektórych zdarzeń, polisa turystyczna jest idealna. Zanim jednak wykupisz jedną z dostępnych ofert, dowiedz się, co zyskacie poprzez zaopatrzenie się w polisę.

  1. Koszty leczenia

Ten pakiet okazuje się szczególnie przydatny, gdy jedziesz na urlop z małymi dziećmi. Szybki dostęp do pomocy medycznej jest w niektórych przypadkach kluczowy. W kurortach turystycznych niestety bardzo często nie ma publicznych placówek zdrowia i turyści są zmuszeni do korzystania z prywatnych przychodni. Te z kolei potrafią powalić swoimi cenami. Z polisą turystyczną nie musisz się jednak tego obawiać. Ubezpieczyciel pokryje koszty wynikające z udzielonej pomocy medycznej.

  • OC

Rodzinne wyjazdy mogą mieć naprawdę nieprzewidywalny przebieg. Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich spowodujecie niebezpieczny wypadek, w którym ucierpią osoby trzecie, towarzystwo pomoże w rozwiązaniu sprawy. Poszkodowani dostaną należne rekompensaty, a sprawca uniknie konsekwencji finansowych swoich czynów.

  • NNW

Co w przypadku, gdy to komuś z Twojej rodziny stanie się krzywda? W takiej sytuacji ubezpieczyciel wypłaci stosowne odszkodowanie na leczenie lub rehabilitację. Jeśli dojdzie do najgorszego i osoba objęta ochroną umrze, pieniądze zostaną skierowane do wszystkich wymienionych w umowie.

  • Ochrona bagażu

Wyjazd z dziećmi może przyprawić o zawroty głowy. Chaos, którego autorami potrafią być najmłodsi to wymarzone środowisko dla wszelkiego rodzaju złodziei. W sytuacji, gdy na lotnisku lub w innym miejscu Wasze bagaże znikną, otrzymacie pieniądze na kontynuowanie podróży. Pamiętaj jednak, że warunkiem wypłaty środków jest przedstawienie dowodów zakupów.

Podsumowanie

Polisa turystyczna jest naprawdę przydatnym produktem, który sprawi, że żadna niespodziewana sytuacja nie popsuje Wam wypoczynku. W kontekście rodzinnego wyjazdu wszechstronne zabezpieczenie jest bardzo ważne. W końcu cały rok myślisz o wszystkim. Daj odpocząć swojej głowie i przerzuć nieco odpowiedzialności na ubezpieczenie turystyczne.

Fot. unsplash.com

Polecane wpisy
AKTYWNOŚĆTRENING

Co daje trenowanie na trampolinie?

Chcesz rozpocząć ćwiczenia na trampolinie? Sprawdź, jakie są zalety takiego treningu.
Czytaj więcej
AKTYWNOŚĆĆWICZENIA W DOMU

5 łatwych ćwiczeń z hantlami do wykonania w domu

Zamiast częstych wizyt na siłowni wolisz trenować w domu? Dzięki tym pięciu prostym ćwiczeniom z hantlami stanie się to możliwe!
Czytaj więcej
AKTYWNOŚĆĆWICZENIA W DOMU

Dlaczego warto uprawiać jogę?

Przekonaj się, jakie zalety płyną z regularnego ćwiczenia jogi.
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *