O portalu

Regularna aktywność fizyczna, zdrowe odżywianie i dbałość o właściwą kondycję psychofizyczną – to idealne połączenie, dzięki któremu Twoje życie nabierze nowego smaku!

Na feedfit.pl znajdziesz sprawdzone przepisy na smaczne, zdrowe, a przy tym łatwe do samodzielnego przygotowania potrawy, propozycje ćwiczeń skutecznie modelujących sylwetkę, specjalistyczne porady dotyczące zdrowia oraz mnóstwo inspiracji prosto z sieci.

Feedfit – karmimy wyłącznie zdrowymi treściami!

 

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Zespół redakcyjny

Marta Głogowska-Drzyzga

Z wykształcenia politolog, jednak jej prawdziwą pasją jest aktywny tryb życia – przejechała na rowerze Polskę wzdłuż i wszerz. Każdą wolną chwilę poświęca na górskie wędrówki i coraz ambitniejsze wyzwania sportowe. Z copywritingiem związana od 2015 roku.

Zobacz wpisy autora

Justyna Zajdel

Copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży. Magister Socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Prywatnie miłośniczka kulinariów i podróży, które zajmują większą część jej wolnego czasu.

Zobacz wpisy autora

Piotr Bernacik

Filologia angielska i sport to dwie jego największe pasje. Wolne chwile stara się spędzać aktywnie, aczkolwiek nie gardzi także wartościową literaturą.

Zobacz wpisy autora

Jakub Repetowski

Copywriter z ponad dwuletnim stażem. Uwielbia wędrówki po górach z rodziną. Miłośnik książek i nowych technologii.

Zobacz wpisy autora

Mateusz Kaczmarek

Pasjonat sportu, głównie piłki nożnej w każdej odmianie – od trawiastej po street football. W przeszłości prezenter radia o tematyce futbolu kobiecego. Obecnie Content Manager w jednej z agencji marketingowych.

Zobacz wpisy autora