Reklama

Trening kalisteniczny – co musisz wiedzieć, nim zaczniesz?

Zdrowe, wysportowane ciało i atletyczna sylwetka to Twoje marzenie? Tylko od Ciebie zależy, czy się spełni. W realizacji tego celu pomoże Ci kalistenika. Co to takiego? Na czym polega trening kalisteniczny? Jakich efektów możesz się spodziewać? Poznaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Reklama

Nabiał w diecie – co warto wiedzieć?

Ogromna część z nas dba o swoje zdrowie i nienaganny wygląd. By prowadzić higieniczny tryb życia, nie wystarczy jedynie odpowiednia doza aktywności fizycznej. Konieczna jest także wysokiej jakości, dobrze zbilansowana dieta. To ona ma bezpośrednie przełożenie na nasze zdrowie, samopoczucie oraz wygląd. Czego nie powinno w niej zabraknąć? Dlaczego wysokiej jakości nabiał odgrywa tak kluczową,…
Reklama

Odżywianie, czy trening?

Odżywianie, czy trening? Jest wiele czynników, które wpływają na zdrowie naszego organizmu. Z pewnością zalicza się do nich zbilansowana dieta oraz regularna aktywność fizyczna. Wybierz trenera personalnego, który dobierze indywidualny plan do Twoich potrzeb.
Reklama

Jaką dietę stosować w trakcie trwania chemioterapii?

Prawidłowe żywienie podczas leczenia onkologicznego, w tym chemioterapii, potrafi być nie lada wyzwaniem. Powikłania terapii (w tym biegunka, nudności czy zaparcia), a także sama choroba nie sprzyjają prowadzeniu zróżnicowanej, właściwie zbilansowanej diety, co zwiększa ryzyko wystąpienia niedoborów żywieniowych.
Reklama

Profesjonalny sprzęt dla przyszłych mistrzów

„Sport to zdrowie” – to powiedzenie znane i powtarzane od wielu lat. Do regularnej aktywności fizycznej warto zachęcać przede wszystkim dzieci. Regularne treningi kształtują charakter, zapewniają sprawność fizyczną i odporność psychiczną. Najbardziej popularną dyscypliną sportu w Polsce jest piłka nożna. Dorośli coraz częściej decydują się na próbowanie swych sił w sportach walki.