Rodzinny urlop? Sprawdź, jak odpowiednio zabezpieczyć najbliższych
AKTYWNOŚĆ

Rodzinny urlop? Sprawdź, jak odpowiednio zabezpieczyć najbliższych

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Zimowy urlop już tuż, tuż. Wszyscy miłośnicy nart oraz wszelkiego rodzaju innych śnieżnych atrakcji ruszą do turystycznych kurortów, by spędzić swój wolny czas. W tym tekście opowiemy Ci, jak zabezpieczyć rodzinę przed konsekwencjami niektórych urlopowych zdarzeń.

Zajrzyj do Internetu

Zakup polisy turystycznej w stacjonarnym biurze nie ma dzisiaj najmniejszego sensu. Wszystko przez specyficzne podejście towarzystw do klientów, którzy zdecydowali się na zaopatrzenie się w ubezpieczenie online. Firmy oferują tej grupie duże przeceny oraz ciekawe pakiety, łączące kilka produktów. Dobrym pomysłem jest skorzystanie z kalkulatorów ubezpieczeniowych, które pomogą Ci wybrać najlepszą ofertę i dopasują jej zakres do Twoich indywidualnych potrzeb. Dowiedz się więcej na: Kalkulator.Polisaturystyczna.pl.

Co Twoja rodzina zyska dzięki polisie turystycznej?

Jeśli zależy Ci na odpowiednim zabezpieczeniu siebie oraz rodziny przez finansowymi (i nie tylko) konsekwencjami niektórych zdarzeń, polisa turystyczna jest idealna. Zanim jednak wykupisz jedną z dostępnych ofert, dowiedz się, co zyskacie poprzez zaopatrzenie się w polisę.

  1. Koszty leczenia

Ten pakiet okazuje się szczególnie przydatny, gdy jedziesz na urlop z małymi dziećmi. Szybki dostęp do pomocy medycznej jest w niektórych przypadkach kluczowy. W kurortach turystycznych niestety bardzo często nie ma publicznych placówek zdrowia i turyści są zmuszeni do korzystania z prywatnych przychodni. Te z kolei potrafią powalić swoimi cenami. Z polisą turystyczną nie musisz się jednak tego obawiać. Ubezpieczyciel pokryje koszty wynikające z udzielonej pomocy medycznej.

  • OC

Rodzinne wyjazdy mogą mieć naprawdę nieprzewidywalny przebieg. Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich spowodujecie niebezpieczny wypadek, w którym ucierpią osoby trzecie, towarzystwo pomoże w rozwiązaniu sprawy. Poszkodowani dostaną należne rekompensaty, a sprawca uniknie konsekwencji finansowych swoich czynów.

  • NNW

Co w przypadku, gdy to komuś z Twojej rodziny stanie się krzywda? W takiej sytuacji ubezpieczyciel wypłaci stosowne odszkodowanie na leczenie lub rehabilitację. Jeśli dojdzie do najgorszego i osoba objęta ochroną umrze, pieniądze zostaną skierowane do wszystkich wymienionych w umowie.

  • Ochrona bagażu

Wyjazd z dziećmi może przyprawić o zawroty głowy. Chaos, którego autorami potrafią być najmłodsi to wymarzone środowisko dla wszelkiego rodzaju złodziei. W sytuacji, gdy na lotnisku lub w innym miejscu Wasze bagaże znikną, otrzymacie pieniądze na kontynuowanie podróży. Pamiętaj jednak, że warunkiem wypłaty środków jest przedstawienie dowodów zakupów.

Podsumowanie

Polisa turystyczna jest naprawdę przydatnym produktem, który sprawi, że żadna niespodziewana sytuacja nie popsuje Wam wypoczynku. W kontekście rodzinnego wyjazdu wszechstronne zabezpieczenie jest bardzo ważne. W końcu cały rok myślisz o wszystkim. Daj odpocząć swojej głowie i przerzuć nieco odpowiedzialności na ubezpieczenie turystyczne.

Fot. unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
6 rzeczy o aspartamie – co warto o nim wiedzieć?
6 rzeczy o aspartamie – co warto o nim wiedzieć?
Aspartam to jeden z najbardziej znanych i najczęściej spożywanych słodzików na świecie. Dodaje się go do napojów gazowanych i żywności dla sportowców
Jakie suplementy można spożywać przed treningiem?
Jakie suplementy można spożywać przed treningiem?
Szukasz preparatów, które wspomogą Twój organizm przed treningiem? Sprawdź nasze porady.
Jak zwiększyć swoją siłę? Skuteczne metody treningowe na siłowni
Jak zwiększyć swoją siłę? Skuteczne metody treningowe na siłowni
Siła to jedna z najważniejszych cech w treningu na siłowni. Bez względu na to, czy Twoim celem jest zbudowanie masy mięśniowej, czy poprawa ogólnej kondycji, zwiększenie siły jest kluczowe. W tym artykule przedstawimy kilka skutecznych metod treningowych, które pomogą Ci zwiększyć swoją siłę na siłowni.
Ostatnie wpisy