Połącz przyjemne z pożytecznym i zacznij trenować na skakance. Znane Polki już to robią!
AKTYWNOŚĆTRENING

Połącz przyjemne z pożytecznym i zacznij trenować na skakance. Znane Polki już to robią!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Stosując nawet najbardziej zróżnicowany trening istnieje szansa, że po pewnym czasie popadniemy w niepożądaną rutynę. Jeśli więc zależy nam na urozmaiceniu codziennego zestawu ćwiczeń, to świetnym wyborem okaże się skakanie na skakance. Ta dość niepozorna aktywność zyskuje coraz większe grono zwolenników, również wśród znanych Polek.

Wiele osób może pamiętać skakankę przede wszystkim z dzieciństwa, podczas gdy innym ten przyrząd towarzyszy do dziś. Nie dość, że nie zajmuje ona dużo miejsca i jest niezwykle lekka, dzięki czemu można ją zabrać ze sobą dosłownie wszędzie, to na dodatek nie obciąży zbytnio naszego budżetu. Dobrą skakankę można bowiem nabyć nawet za kwotę w granicach 30 zł.

Gdy dodamy do tego szereg korzyści, jakie niesie za sobą jej regularne wykorzystywanie, nie może dziwić fakt, że w skakance zakochały się tysiące kobiet na całym świecie. Dzięki dynamicznym podskokom z użyciem fitnessowego gadżetu spalimy mnóstwo kalorii, wzmocnimy ramiona, wyrzeźbimy łydki, poprawimy koordynację, a także zmniejszymy ryzyko wystąpienia ewentualnych urazów. Nie można zapominać również o wielu prozdrowotnych właściwościach tego ćwiczenia, takich jak mocne kości i zdrowy układ krążenia. Choćby dlatego skakanie na skakance powinno znaleźć się w każdym planie treningowym.

Skakanka kojarzy nam się z zabawą dla małych dzieci. Okazuje się jednak, że jest to aktywność fizyczna niosąca za sobą…

Opublikowany przez Pacjenci Środa, 8 kwietnia 2020

Z zalet treningu ze skakanką doskonale zdają sobie sprawę popularne Polki – Aleksandra Żebrowska czy Marta Barczok. Żona słynnego aktora Michała Żebrowskiego oraz Miss Euro 2016 postanowiły niedawno pochwalić się umiejętnościami skakania na skakance za pośrednictwem swoich profili na Instagramie. Ich ewolucje z pewnością zainspirują wielu do spróbowania sił w tej prostej aktywności!Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Uczulenie na słońce – przyczyny i objawy
Uczulenie na słońce – przyczyny i objawy
Uczulenie na słońce zazwyczaj dotyczy osób podatnych na oparzenia słoneczne i z jasną karnację. Alergia występuje w postaci zaczerwienienia i grudek, które bywają bolesne.
Inicjatywa branży fitness zaktywizuje cały kraj. Dołącz do akcji #rozRUSZAMY!
Inicjatywa branży fitness zaktywizuje cały kraj. Dołącz do akcji #rozRUSZAMY!
Ruszyła właśnie ogólnopolska akcja branży fitness pod hasłem #rozRUSZAMY, której celem jest walka z negatywnymi skutkami braku ruchu i zwiększanie świadomości jego szkodliwego wpływu na zdrowie oraz kondycję psychiczną. Dołącz do tej inicjatywy już dziś!
Przepis na szczęście. Ewa Chodakowska radzi, jak skutecznie podnieść poziom serotoniny!
Przepis na szczęście. Ewa Chodakowska radzi, jak skutecznie podnieść poziom serotoniny!
Czy można podnieść poziom hormonu szczęścia za sprawą diety? Ewa Chodakowska udowadnia, że tak! Kultowa trenerka zdradziła właśnie swój autorski „przepis na szczęście”.
Ostatnie wpisy