Domowy trening z Joanną Jędrzejczyk. Gwiazda MMA opracowała autorskie zestawy ćwiczeń!
AKTYWNOŚĆĆWICZENIA W DOMUSOCIALFIT

Domowy trening z Joanną Jędrzejczyk. Gwiazda MMA opracowała autorskie zestawy ćwiczeń!

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Była mistrzyni UFC zjednoczyła siły z jedną z najpopularniejszych polskich trenerek, Anną Lewandowską. W aplikacji Diet&Training by Ann pojawiły się właśnie nowe plany treningowe łączące elementy fitnessu ze sztukami walki.

Znakomita polska zawodniczka MMA, czekając na powrót do oktagonu, postanowiła opracować zestawy ćwiczeń dla osób aktywnych fizycznie, które można wykonywać bez specjalistycznego sprzętu. Popularna „JJ” chce upowszechnić domowe treningi oraz zapewnić ich wysoką efektywność. W tym celu nawiązała współpracę z Anną Lewandowską, dzięki czemu jej nowatorskie programy treningowe znalazły się w popularnej aplikacji Diet&Training by Ann, dostępnej w sklepach Google Play oraz App Store.

🔴 Trenuj w domu – pobierz aplikację teraz ➡

Nowość w aplikacji! Trenuj w domu z Joanną Jędrzejczyk!

👉 treningi bez sprzętu
👉 62 plany treningowe
👉 4 indywidualnie dopasowane diety

Podejmij wyzwanie 💪

Opublikowany przez Joannę Jedrzejczyk Poniedziałek, 9 listopada 2020

Pierwsze wspólne wyzwanie zaproponowane przez obie panie to #formadoswiat. Wybierając jeden z ośmiu dedykowanych planów treningowych można w kilka tygodni poprawić kondycję, zrzucić zbędne kilogramy i rozpocząć Święta Bożego Narodzenia z wymarzoną sylwetką. Łącznie do wyboru jest ponad 2800 treningów! Sportsmenki zachęcają również do dzielenia się swoimi wynikami z innymi uczestnikami oraz tworzenia tzw. grup wsparcia, które pomogą w motywacji do podejmowania kolejnych ćwiczeń.

„Profesjonalizm, pasja i zaangażowanie – to wartości, które cenimy z Asią od lat! Obie doskonale wiemy też, że droga do mistrzostwa to suma małych kroków. Składa się na nią każdy trening i każda decyzja o zmianie życia na lepsze” – napisała na swoim oficjalnym profilu na Instagramie Lewandowska.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dłuuugo trzymałam to w sekrecie, ale już dziś oficjalnie!🤗 Do aplikacji @diet_training_by_ann dołącza… @joannajedrzejczyk ❕ Wielokrotna mistrzyni świata, tytan pracy, osoba, której sportowe poczynania śledzę nieustannie. Uwielbiam!❤️ Profesjonalizm, pasja i zaangażowanie – to wartości, które cenimy z Asią od lat! Obie doskonale wiemy też, że droga do mistrzostwa to suma małych kroków. Składa się na nią każdy trening i każda decyzja o zmianie życia na lepsze, dlatego… 💪Tym samym.. ruszamy z WYZWANIEM #formadoswiat❕Wspólnie z Asią przygotowałyśmy, aż ➡️ 8 nowych planów treningowych, które łączą fitness z elementami sztuk walki. Idealne do pracy nad kondycją i zwinnością W DOMU! 🏠 ℹ️ Założenia wyzwania: 1️⃣ Wyzwanie potrwa od 9.11 do 23.12!🎅 2️⃣ Wspólna motywacja – twórzcie swoje grupy wsparcia – to działa! 3️⃣ Główna zasada☝️codziennie dowolny trening z aplikacji! Do wyboru macie ponad 2800 treningów, od 14 do 70 minut⌛ Kolejne dojdą lada chwila! BĘDĄ NIESPODZIANKI 4️⃣ Tym razem czekam na Wasze raporty – wiem, że to małe utrudnienie, ale listopad rządzi się swoimi prawami😌 5️⃣ Dołączasz? Udostępnij grafikę „Forma do Świąt” na swoim profilu i podpisz #formadoswiat @annalewandowskahpba _____ It was a secret for a long time, but today its official @joannajedrzejczyk is joining @Diet_training_by_Ann !! Multiple world champion‼️‼️ ➜ Professionalism, passion and commitment – these are the values ​​that both Joanna and I share. You will feel it every time you train. We both know that the path to the championship is the sum of small steps. Each decision to change your life to a healthier one, each training done is one step. 🅰️ CHALLENGE #formadoswiat‼️ is inevitable. LET’S DO THIS! 🅱️ Together with Joanna, we have prepared 8 new training plans combining fitness with elements of martial arts! ➜ Our challenge: 1️⃣ date: November 9- December 23, 2020 2️⃣ share your motivation – create your support groups – it works! 3️⃣ only one rule!☝️any training from the app, you have over 2,800 workouts to choose from, from 14 to 70 minutes long! 4️⃣ this time I’m waiting for your reports! 5️⃣ will you join us? Share the challenge on your profile by adding #formadosw

Post udostępniony przez 𝗔𝗻𝗻𝗮 𝗟𝗲𝘄𝗮𝗻𝗱𝗼𝘄𝘀𝗸𝗮 (@annalewandowskahpba)


Wspólna inicjatywa Lewandowskiej i Jędrzejczyk zakłada również przeprowadzenie treningu live, lecz nie wiadomo na razie, w jakiej formie oraz kiedy miałby się on odbyć. Wiele zależy od zawodowych planów wojowniczki z Olsztyna, która zapowiedziała, że wróci do rywalizacji dopiero wówczas, gdy na trybunach będą mogli pojawić się kibice.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Inicjatywa branży fitness zaktywizuje cały kraj. Dołącz do akcji #rozRUSZAMY!
Inicjatywa branży fitness zaktywizuje cały kraj. Dołącz do akcji #rozRUSZAMY!
Ruszyła właśnie ogólnopolska akcja branży fitness pod hasłem #rozRUSZAMY, której celem jest walka z negatywnymi skutkami braku ruchu i zwiększanie świadomości jego szkodliwego wpływu na zdrowie oraz kondycję psychiczną. Dołącz do tej inicjatywy już dziś!
Trening ze skakanką – sprawdzona metoda na spalanie tłuszczu
Trening ze skakanką – sprawdzona metoda na spalanie tłuszczu
Chcesz poznać niezawodny sposób na intensywny trening cardio? Zaprzyjaźnij się ze skakanką!
Twój organizm potrzebuje detoksu? Wypróbuj ten prosty i skuteczny przepis na koktajl!
Twój organizm potrzebuje detoksu? Wypróbuj ten prosty i skuteczny przepis na koktajl!
Zaledwie trzy składniki wystarczą, aby w domowych warunkach przyrządzić koktajl wspomagający pracę nerek. Sprawdź, jak przygotować ten prozdrowotny napój!
Ostatnie wpisy